Hizmetlerimiz

Kumaş Dokuma Fabrikaları

Müşterimizin istekleri doğrultusunda çift atkılı örgü kurutma bantlarımız istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye seçenekleri, ek yeri seçenekleri, kenar kevlar dikişleri kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 250 mt olup rulo boyları standarttır. Teflon® kurutma bantları 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,giyim baskı sanayinde ,her tür ısıl kurutma makine ve ekipmanlarında ,laminasyon fırınlarında kurutma bandı , ve plastik sektöründe ve temel olarak tekstil sektöründe boyama ve kurutma işlemleri sırasında veya sonrasında başarı ile kullanılmaktadır.

Baskı ve Matbaa Firmaları

Mavi, yeşil vb renk seçenekleri ve 2mm - 3mm - 4,mm - 5mm - 6mm kalınlıklarda mevcuttur. Müşterimizin istekleri doğrultusunda düz kayışlar ve matbaa kayışları istenilen ebatlarda sonsuz kayış olarak üretilmektedir. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 50mt ve 100 mt , genişlik 300mm dir. Düz kayışlar tekstil dokuma sektöründe , kağıt ve mukavva sektöründe, mobilya sektöründe, sunta ve ağaç sanayiinde vb. uygulamalarda başarı ile kullanılmaktadır.

Gıda Sanayi

Yapışkanlı Teflon® cam kumaş bantlar ve Yapışkanlı Teflon® cam kumaşlar 270-330© ısıya dayanım ve üst yüzey yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,ambalaj sanayinde ,her tür ısıl makine ve ekipmanlarda ,laminasyon işlemlerinde, preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır. Teflon® kumaşlar Tela bandı, ekstrüzyon bandı,pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Paketleme ve Ambalaj Firmaları

270-330© ısıya dayanım ve üst tabaka yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,ambalaj sanayinde, Shrink ambalaj makinası teflonu, torba ağzı kapatma makinası teflonu, shrink paketleme yapışkanlı teflon cam kumaş, poşet ağzı kapatma teflonu, poşet ağzı yapıştırma teflonu, poşet press makinası , poşet ağzı yapıştırma teflonu, her tür ısıl makine ve ekipmanlarda ,laminasyon işlemlerinde, preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır. Teflon® kumaşlar Tela bandı, ekstrüzyon bandı,pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ambalaj makinası için Teflon cam kumaş

Tekstil Boyama Fabrikaları

Müşterimizin istekleri doğrultusunda çift atkılı örgü kurutma bantları istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye seçenekleri, ek yeri seçenekleri, kenar kevlar dikişleri kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 250 mt olup rulo boyları standarttır. Teflon® kaplı cam kumaş kurutma bantları 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,giyim baskı sanayinde ,her tür ısıl kurutma makine ve ekipmanlarında ,laminasyon fırınlarında kurutma bandı , ve plastik sektöründe ve temel olarak tekstil sektöründe boyama ve kurutma işlemleri sırasında veya sonrasında başarı ile kullanılmaktadır. Konveyör(taşıma) bandı ise tüm aktarma ve taşıma gerektiren konveyör kullanılan alanlarda, sanfor ptfe levha ise sanfor makinalarında, başarı ile kullanılmaktadır.

ve Plastik İşletmeleri

Yapışkanlı Teflon® bantlar ve Yapışkanlı Teflon® kaplı cam kumaşlar 270-330© ısıya dayanım ve üst yüzey yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,ambalaj sanayinde ,her tür ısıl makine ve ekipmanlarda ,laminasyon işlemlerinde, preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır. Teflon® kumaşlar Tela bandı, ekstrüzyon bandı,pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.