KONVEYÖR BANT ATÖLYEMİZ

Tekstape Konveyör Bant ve Yapışkanlı Teflon Cam Kumaş Bant firması olarak İstanbul merkezli olarak konveyör bant firmaları başta olmak üzere taşıma bandı imalatı ve konveyör bant toptan satışı, Textape yapışkanlı yapışkansız teflon® kaplı cam kumaş, ısıya yüksek sıcaklığa dayanıklı teflon bant, pvc konveyör bant, poliüretan konveyör bant , teflon ve polyester örgü kurutma bantları, saf ptfe teflon® levha ürünlerinde ambalaj ,gıda, lojistik, makina üreticileri gibi birçok sektörde değerli firmaları ve şirketleri hedef alarak toptan ve perakaende satış ve imalat hizmeti veriyoruz. Firmamız büyük ölçekli üretim yapan kumaş dokuma ,kumaş boyama , tekstil yan sanayi firmalarını müşteri portföyüne katarak konveyör bandı ve kurutma konusunda Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan tekstil ve giyim sektöründe önemli bir rol oynamaktadır.Kendi imalatımız bitmiş ürünlerin yanısıra çeşitli markalarında satışını yapmaktayız.
Yapışkanlı Teflon Bant
Yapışkanlı Teflon Bant Teflon (PTFE) kaplı cam kumaş ,kendinden yapışkanlı teflon cam kumaş ve bantlar konusunda hizmet veren Tekstape Türkiye de konusunda öncü , yenilikçi ve kaliteye önem veren lider firmalardan birisidir.Özellikle shrink ambalaj paketleme makinası, poşet ağzı yapıştırma makinası, poşet pres makinası ,torba ağzı kapama makinası gibi uygulamalarda ambalaj ve poşet sektöründe , pvc kapı pencere sektöründe pvc kaynak makinası teflonu, gıda işletmelerinde pişirme fırınlarında ve üretim tesisleri Teflon (PTFE) ürünleri konusunda ürünlerimizi başarı ile kullanmaktadır. 2016 yılına kadar hızla gelişen internet erişimi ile artık perakende olarak Türk sanayi işletmelerine direk olarak satış yapmak ve son kullanıcılara büyük maliyet avantajları sağlamak ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
2014 yılı için diğer hedeflerimiz ise İstanbul Anadolu yakasında, Tekirdağ Çorlu, Bursa, Denizli, Sakarya ve Gaziantep illerinde konveyör bant ve yapışkanlı teflonlar konusunda yeni şubelerimizi açarak son kullanıcı alanında müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Şu anda ikitelli konveyör bant atölyesi ile hizmet veriyoruz. Firmamız yurtiçi ve yurtdışı firmalarla Türkiye'de bir Dünya markası olarak üretim yapmak üzere modern bir tesis kurulması için anlaşma ve görüşmelerine devam etmektedir.
Ürünlerimiz tamamen üretici markaların kalite standartları altında dünyanın konusunda sayılı üreticilerinin sıkı kontrolleri ile birinci sınıf hammaddeler ile üretilmektedir.
Konveyör bant
Konveyör bant kayışları, Ptfe(Teflon) KaplıCam kumaş Bant, Silikon , PVC Grip Ptfe Bandı, Ambalaj makinası teflonu, PVC kaynak makinası teflonu, yapışkanlı yapışkansız Teflon® PTFE kaplı cam kumaş ihtiyaçlarınız için TEKSTAPE hizmete hazır.
Dokuma, Örme ve Boyama başta olmak üzere tüm işletmeler için ,
Konveyör bant , kurutma ve yıkama örgü bandı, saf teflon film ve levha ile hizmetinizdeyiz.